Úvodní stránka » Víceúčelový areál Adventure golf

Víceúčelový areál Adventure golf Jihlava je areál pro širokou veřejnost, kde se pobaví všichni bez rozdílu věku.

Nabízíme sportovní vyžití, školící místnost, prostory na pořádání dětských i dospěláckých oslav, firemní akce, vánoční večírky, prostory pro svatby včetně obřadu.

V areálu jsou 2 budovy. Obsluhu a recepci najdete ve spodní části u minigolfu. V horní budově u Havlíčkovy ulice je pak školící místnost, curling na koberci a společenská místnost v kulečníkem a šipkami.

Najdete nás nedaleko centra krajského města Jihlava na adrese U Skály 11.

Výhodou je snadná dostupnost MHD - zastávka Jiřího z Poděbrad cca 150m - trolejbusy A, B, D, N.

Z Hlavního vlakového nádraží se k nám pěšky dostanete za 10 minut.

Pokud rádi podnikáte výlety na kole, můžete si udělat malou zajížďku (400m od benzinové čerpací stanice OMV), zahrát si minigolf a občerstvit se.

Přístup do areálu je po chodníčku k minigolfu značený cedulí VSTUP.

 

Parkování před areálem pro cca 15 automobilů a v areálu pro dalších 13.

 

Otevřeno máme po celý rok, přesto doporučujeme rezervaci, nebo si raději ověřte, zda není areál či Vámi vybraná služba rezervovaná.

 

Od dubna do září je možné využít i venkovní posezení s kapacitou 24 míst. Při akcích je možné sezení navýšit pro cca 80 osob.

 

Při oslavách, akcích, svatbách je možnost pronájmu vybavených prostor vhodných na přespání až pro 16 osob. (Foto na vyžádání.)

Adventure golf

Hřiště na adventure golf je tvořeno 18 jamkami. Jednotlivé dráhy jsou pokryté umělou trávou. Po drahách se na rozdíl od minigolfu smí chodit. Překážky na jednotlivých drahách činí nejrůznější terénní nerovnosti - vyvýšeniny, boule, prohlubně, vodní plochy, písečné překážky, kameny a další. Mezi jednotlivými drahami jsou cestičky, které vás dovedou vždy k další jamce v pořadí. Celý dojem z adventure golfu je mnohem přírodnější a přirozenější, než je tomu u minigolfu.

 

Adventure golf je určen pro všechny od 3 do 100 let. Není potřeba žádné zvláštní dovednosti. Vybavení půjčujeme zdarma a děti do 4 let včetně dokonce neplatí vůbec.

 

Adventure golf je vhodná aktivita pro rodiny, přátelská setkání, oslavy či firemní akce.

PRAVIDLA HRY ADVENTURE GOLF

Simulátory

Naše klubovna nabízí 2 golfové simulátory se softwarem full swing. Na simulátorech najdete 80 hřišť z celého světa.

 

V zimních měsících probíhá Indoor golf tour, ze které pak nejlepších 8 hráčů postupuje do jamkové hry.

 

Simulátory mohou využívat i negolfisté/začátečníci. V případě zájmu můžeme zajistit golfového trenéra, který Vás naučí správné držení hole, správný postoj a švih.

 

Velice oblíbené jsou i hry pro děti, které jsou využívány především na dětských oslavách. Během oslavy mohou děti kopat na bránu, vybíjet zombie, házet na koš a ty menší rozbíjet talíře nebo balónky.

Pétangue

Pétanque (koulená) je francouzská společenská hra pro dvě 1–3 členná družstva, která se snaží umístit koule co nejblíže k cíli, který tvoří dřevěná kulička, tzv. "košonek". Princip hry je velmi jednoduchý, ale dokonalé zvládnutí techniky a taktiky vyžaduje pravidelný trénink.

Curling na koberci

Zábavná hra, která zaujme všechny věkové kategorie. Tato sportovní aktivita je vhodná pro firemní akce, večírky, oslavy, posezení s přáteli.

Curling na koberci je atraktivní halovou hrou zejména v Holandsku. Je alternativou klasického curlingu, jak již sám název napovídá. Hraje se na speciálním koberci a tomu přizpůsobenými hracími kameny, které se stejně jako při klasickém curlingu metají vpřed po dráze.

Každý kámen váží cca 2,5 kg, délka dráhy je 10 metrů a šířka 2 metry.
Minimální počet jsou 2 hráči, max. cca 16 osob.

 

Curling je možný zahrát si kdykoli v provozní době. Přijďte si zahrát tuto netradiční hru.

Kulečník, šipky

Velice oblíbené společenské hry. Nechcete na večírku či oslavě pouze sedět? U nás můžete využít kulečník a šipky.

Školící místnost

Školící místnost až pro 40 osob je vybavena TV s USB a flipchartem. Možnost využití i menších prostor pro maximálně 12 osob.

Večírky, oslavy

Venkovní prostory nabízí kapacitu téměř 100 osob. Prostory v horní budově až pro 65 osob, v případě zájmu i více, ale je nutná dohoda a prohlídka. Zajistíme kompletní servis od občerstvení až po organizování soutěží a celkové zábavy.

 

Dle přání domluvíme kapelu či DJ. Pokud nevyužijete živou hudbu, k dispozici je systém, který přehrává USB či přes bluetooth z Vašeho mobilního telefonu.

Občerstvení, rauty

V denní nabídce máme jen drobné občerstvení, jako jsou brambůrky, tyčinky, mandle, croissanty, sušenky či nanuky. Pokud si budete přát, můžeme zajistit obloženou mísu, rautové kuřecí řízečky, grilované masíčko a mnoho dalšího. Kompletní nabídku služeb a občerstvení Vám zašleme na přání.

Spolupracujeme s místními dodavateli občerstvení, ale především s restaurací Posezení u Vážky v Brněnské ulici.

Co se týká nápojů, máme vždy dostatečné množství a široký sortiment nealko nápojů, dále lahvové pivo Pilsner Urquell 12st., lahvové pivo Bernard 11st, vína od: Habánské sklepy, Vinařství Pavlov, Vinařství Chateu Bzenec a Vinné sklepy Lechovice. Na žádost je možné zajistit i pivo čepované dle Vašeho přání. Nejoblíbenější jsou Bernard 11st., Ježek 11st. a Plzeň 12st..

Pro firmy

Firmám nabízíme školící místnost pro 40 osob, sportovní vyžití, prostory pro teambuildingy, organizování teambuildingových aktivit, coffee breaky, studený a teplý raut, grilování, uspořádáme turnaj včetně odměn, po dohodě benefity pro zaměstnance, vánoční večírek, poukazy na služby pro zaměstnace či obchodní partnery, pronájem reklamních ploch a jiná propagace Vaší společnosti.

Příměstské tábory

Od roku 2019 pořádáme příměstské tábory pro děti od 6 do 14-ti let. V loňském roce jsme na červencový tábor měli přihlášených 24 dětí, na srpnový termín dokonce 32 dětí. Proto jsme se rozhodli letos pro velký zájem přidat další termín v srpnu.

Veškeré informace o táborech najdete ZDE

 


 

Více fotografií z areálu naleznete v sekci Fotogalerie.

 


 

Pro nezávaznou nabídku nás kontaktujte na tel.: 774 43 77 22 nebo e-mailu: adventuregolfjihlava@centrum.cz.

 

Adventure Golf Jihlava
U Skály 11, Jihlava
774 43 77 34 / 774 43 77 22

Aktuality

archív