Hledáte originální místo na oslavu narozenin svých či Vašeho dítěte, posezení s přáteli nebo třídní sraz? Nabízíme Vám příjemné prostředí interiéru a venkovní zahrádky s možností grilování. Mnoho sportovních aktivit pro malé i velké. Oslavy lze pořádat po celý rok.

 

Zajistíme kompletní servis - grilování, studený a teplý raut, nápoje či jiné dle dohody.

Široký výběr nápojů (káva, limo, pivo, víno), drobné občerstvení (brambůrky, tyčinky, sušenky, croissanty, nanuky) máme ve standartní nabídce.

 

DĚTSKÉ OSLAVY

Dětské oslavy probíhají v budově recepce u minigolfu. Balíčky, které nabízíme jsou počítány pro 10 dětí, ale to není žádné omezení ani podmínka. Délka trvání je cca 3 hodiny. Po celou dobu oslavy na děti dohlíží rodiče.

 

Po dohodě s rodiči vyzdobíme místnost balónky, girlandami a samozřejmě číslicí s věkem oslavence.

 

Dort si můžete donést nebo Vám ho zajistíme dle Vašich požadavků. Rádi obstaráme ovocnou mísu, koláčky, kuřecí miniřízečky či jiné.

 

Pro děti máme k dispozici venkovní věž se skluzavkou a houpačkami a vnitřní dětský koutek. V letních měsících mohou v rámci oslavy děti využít minigolf i herní simulátor a v zimě a v případě nepříznivého počasí hrají děti na vnitřním simulátoru a to nejen golf, ale i vybíjenou se zombie, střelbu na basketbalový koš, penalty, shazování kuželek a rozbíjení talířů. 

 

Ostatní dospělí návštěvníci oslav mohou po celou domu zůstat a objednat si kávu, vínečko a další.

 

Více informací k oslavám Vám poskytneme na telefonu 774 43 77 22 či e-mailu adventuregolfjihlava@centrum.cz

Dětské oslavy 2020

 

OSLAVY PRO DOSPĚLÉ

Jsme velice potěšeni, že v poslední době je náš víceúčelový areál stále častěji využíván k oslavám a to nejen v létě, ale i v zimě.

 

Pokud chcete při oslavách trávit čas aktivněji, nabízíme Vám minigolf, golf na simulátorech, pétanque, curling na koberci, kulečník a šipky.

 

V letních měsících jsou hodně oblíbená grilování - v případě zájmu Vám můžeme zapůjčit velký gril.

Samozřejmostí je kompletní zajistění občerstvení - od dopoledních či odpoledních coffeebreaků, oběd až po večerní teplý a studený raut.

 

Oslavy pro dospělé probíhají dle dohody venku pod přístřešky, kdy můžeme poskytnout další párty stav velikosti 9x3m se sezením a v horní budově v zasedací místnosti nebo při menším počtu v místnosti s curlingem.

 

 


 

 Pro nezávaznou nabídku nás kontaktujte na tel.: 774 43 77 22 nebo e-mailu: adventuregolfjihlava@centrum.cz.

Adventure Golf Jihlava
U Skály 11, Jihlava
774 43 77 34